Johan Gustaf von Holst oljemålning

353939

JOHAN GUSTAF von HOLST (1841-1917): Lamm, signerad J. v. Holst, olja på pannå av papp, ca 28x23 cm

Smärre ytfläck

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (39 bud)
2259402
9 400
2257332
9 200
2257332
6 400
2257134
6 200
2256805
6 000

Slutpris SEK:
9 400
918 EUR, 1 074 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.