Olle Olsson Hagalund oljemålning

353935

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Stilleben, signerad och daterad, med dedikation "Till minne från Askim till Baljan från Olle o Henri, 25.4.66", olja på pannå, ca 61x72, 75x86 cm inklusive ram, möjligen av konstnären bemålad ram

Med dedikation

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

2250937
22 000
2250936
18 500
2250323
5 200
2250088

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.