Olle Ängkvist

353934

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): ''Skulptur i det fria, Florens ,signerad och daterad Ä -50, olja på duk, ca 66x37 cm

Fack 24

Olle Ängkvist

Budhistorik

2016-01-15 kl 11:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.