Thure Wallner oljemålning

353930

THURE WALLNER (1888-1965), "Taltrast", signerad Th. Wallner, olja på pannå av papp, 28x25 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Thure Wallner oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2264493
3 200
2264467
2264465
2 800
2264463
2 600
2264457
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.