Skrivställ Knabe mit Schubkarren

353925

SKRIVSTÄLL, svartpatinerat gjutjärn, 1800-talets första hälft, KPEG (Königlich Preussische Eisengiesserei), "Schreibzeug, knabe mit Schubkarren", längd ca 16,5 höjd ca 13 cm

En arm med lagning

Diverse

Budhistorik (4 bud)

2261200
2261199
600
2255916
500
2255912

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.