John Noel Smith - akvarell

353919

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35x25

Konst, Teckningar, Nutida

Fack 33

John Noel Smith - akvarell

Budhistorik (5 bud)
2260733
950
2260675
850
2260289
700
2260261
650
2258435
450

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.