Salvador Dali

353918

SALVADOR DALI (1904-1989): Figurkomposition, signerad och numrerad Dali 27/250, 17,5x12,5 cm

Tavelvagn 29

Salvador Dali

Budhistorik (10 bud)
2261513
2261615
2261513
1 600
2261596
2261513
1 300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.