Gordon Moore skulptur

353916

GORDON MOORE (född 1947), skulptur, olja på duk uppfodrad på trä, signerad och daterad a tergo Gordon Moore 1980, höjd 154 cm

Konst, Skulpturer

Rum 19

Gordon Moore skulptur

Budhistorik (8 bud)
2260536
2250390
2250220
950
2250218
900
2249892

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.