Soffa

353908

SOFFA, 1900-tal, skulpterade sidor i form av drakar, höjd 97, bredd 155, djup 53 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, senare bemålad

Rum 11

Soffa

Budhistorik (6 bud)
2280091
500
2278521
450
2280079
450
2278521
2280071

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.