Flicka i dörröppning olja på duk

353906

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Flicka i dörröppning, olja på duk, 73x61 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Krackelerad, dubblerad, allmänt slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (12 bud)
2275309
900
2274404
850
2275307
850
2274404
2275306
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.