Ljusstakar fransk empire

353905

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, fransk empire, förgylld brons, höjd 26 cm

Förgyllning med slitage

Metall, Belysning

Monter 1

Ljusstakar fransk empire

Budhistorik (7 bud)
2260978
3 200
2260698
2258727
2 800
2250365
2 600
2250364
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.