Ask med lock Hans Hedberg

353902

HANS HEDBERG, ask med lock, starkeldsfajans, monogramsignerad HHg, spräcklig glasyr i benvitt, brunt och grönt, längd ca 16 cm

Lagad samt nagg

Keramik/Porslin, Design

Monter 1

Ask med lock Hans Hedberg

Budhistorik (19 bud)
2261552
1 600
2261550
2261547
1 400
2261386
1 300
2253097

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.