Tallrikar Kina

353900

TALLRIKAR, 4 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, diameter 22,5-23 cm

Nagg, sprickor

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Tallrikar Kina

Budhistorik (6 bud)
2261342
550
2261325
500
2261318
450
2261037
2257956

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.