Skål Stig Lindberg

353897

STIG LINDBERG, skål, glaserat stengods, 1960-tal, signerad Stig L samt Gustavsbergs studiohand, höjd 11, 23 x 23 cm

Keramik/Porslin, Design

Monter 1

Skål Stig Lindberg

Budhistorik (7 bud)
2261988
2261335
1 900
2261332
1 800
2258121
2251805

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.