Figurscen gips

353894

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurscen, signerad och daterad K 1958, gips monterad på träplatta, höjd 55 cm

Skador, lagningar

Konst, Skulpturer

Rum 7

Figurscen gips

Budhistorik (2 bud)

2261460
2250920

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.