John Noel Smith - akvarell

353892

JOHN NOEL SMITH ( Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35x25

Konst, Modernt måleri, Nutida

Fack 12

John Noel Smith - akvarell

Budhistorik (3 bud)

2260960
750
2260794
650
2258432
450

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.