John Noel Smith akvarell

353890

JOHN NOEL SMITH (Irland, född 1952): Utan titel, signerad och daterad J Smith -92, akvarell på papper, ca 35 x25 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Fack 3

John Noel Smith akvarell

Budhistorik (4 bud)

2260962
750
2260290
600
2258438
550
2250022

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.