John Jon And oljemålning

353889

JOHN JON-AND (1889-1941): Porträtt, signerad Jon-And, olja på duk, 56x46 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

John Jon And oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2267690
2279856
2267690
1 400
2267663
1 300
2267663

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.