Cartier Tank damarbandsur

353886

CARTIER, damarmbandsur, Tank Must de Cartier, boett i förgyllt sterlingsilver, quartz, mineralglas, urtavla med romerska siffror, blånerade visare, krona med cabochonslipad safir, läderarmband, boett nr: 366001 60261, diameter ca 20,5 mm, Cartier serviceetui, enligt uppgift nyligen servad

Förgyllning med smärre slitage

Klockor/Ur, Fashion

Cartier Tank damarbandsur

Budhistorik (32 bud)
2261543
6 200
2261527
6 000
2261532
5 800
2261527
5 600
2261528
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.