Lennart Nyström litografi

353885

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition, signerad, numrerad 49 /175, färglitografi, 87x59 cm

Lennart Nyström litografi
Budhistorik (4 bud)

2276896
450
2276815
2271142
2264789

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.