Corneille litografi

353883

CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurer, signerad och daterad Corneille '92, 114/250, färglitografi, ca 22 x 15,5 cm

Fack 5

Corneille litografi
Budhistorik (9 bud)
2260952
850
2260123
2260123
700
2259234
650
2260122
650

Slutpris SEK:
850
83 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.