Sybord

353882

SYBORD, 1800-talets slut, svarvad pelarfot, björk, låda i sargen, höjd ca 74, 62x37 cm

Slitage

Rum 19

Sybord

Budhistorik (3 bud)

2261304
2261287
2258363

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.