Skedar 4 st

353880

SKEDAR, 4 st, 2 med silver och emalj, Ryssland, 1800-talets slut, en 1856, längd 13-14 cm, vikt ca 85 g

Slitage, en med emaljskador

Silver, Övriga silverföremål

Monter 1

Skedar 4 st

Budhistorik (11 bud)
2260505
2260250
1 400
2260503
1 400
2260250
1 300
2255359

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.