Bägare silver

353877

BÄGARE, 3 st, silver med emalj, 1800-talets slut, höjd ca 4,5 cm, vikt total ca 95 g

Slitage, smärre skador på emaljen

Silver, Övriga silverföremål

Monter 13

Bägare silver

Budhistorik (11 bud)
2260218
4 400
2255367
4 200
2255366
2255365
3 800
2255364
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.