Bricka silver Ryssland

353875

BRICKA, silver, Ryssland 1872 Moskva BC, 49x31 cm, vikt ca 1050 g

Slitage, repor

Silver, Övriga silverföremål

Monter 13

Bricka silver Ryssland

Budhistorik (12 bud)
2261648
6 000
2261646
5 800
2261644
5 600
2261643
5 400
2258462
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.