Marianne Ågren oljemålning

353872

MARIANNE ÅGREN (född 1943): Den blå trädgårdsbänken, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 125x115 cm

Rum 19

Marianne Ågren oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2260077
5 000
2260013
4 600
2260012
4 200
2259932
3 600
2258969
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.