Gräddkanna Ryssland

353871

GRÄDDKANNA, silver, Ryssland 1848, invändigt med förgyllning, höjd ca 11, längd 16 cm

Förgyllning med slitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 1

Gräddkanna Ryssland

Budhistorik (15 bud)
2261936
1 600
2260255
2260226
1 400
2259632
1 300
2258519

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.