Sängbord engelsk stil

353870

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädd skiva, höjd 68, 45 x 46 cm

Slitage

Rum 3

Sängbord engelsk stil

Budhistorik (12 bud)
2261841
850
2261782
2261356
750
2252330
700
2251898
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.