Bägare silver

353869

BÄGARE, VAS, silver, 5 dlr, en med Hanau fantasistämplar samt importstämplar, höjd ca 5-17,5 cm, vikt exkl. vas med fylld fot ca 230 g

Slitage, vas med lagningar och skador

Silver, Övriga silverföremål

Monter 1

Bägare silver

Budhistorik (7 bud)
2260980
2260979
950
2260974
900
2260973
850
2258702

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.