Skålar silver

353867

SKÅLAR, 2 st., silver, en med mexikanska stämplar, höjd ca 4-5 cm, vikt ca 250 g

Slitage

Silver, Övriga silverföremål

Monter 1

Skålar silver

Budhistorik (5 bud)
2261691
700
2258706
650
2261690
650
2258706
600
2254812

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.