Ingegerd Silow röllakan

353866

INGEGERD SILOW, matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S. ca 248x168 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Geijersgatan 14, Göteborg

Ingegerd Silow röllakan

Budhistorik (29 bud)
2267795
9 600
2266362
9 400
2266362
9 200
2267794
9 000
2266362
8 800

Slutpris SEK:
9 600
938 EUR, 1 097 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.