Laure Albin Gulliot fotografier

353861

LAURE ALBIN GULLIOT, "Paris", 20 fotoreproduktioner, limiterad upplaga om 700 ex, numrerat 302, bladstorlek 40x29 cm

Skador och slitage, saknar titelblad samt text

Böcker/Kartor, Fotografier

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

2260678
2016-01-15 07:40:34

2016-01-22 kl 10:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.