Takarmatur Louis XVI-stil

353858

TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, förgylld brons, höjd ca 80, bredd 90 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 19

Takarmatur Louis XVI-stil

Budhistorik (9 bud)
2261688
5 600
2260462
5 400
2260461
5 200
2256786
4 200
2252013

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.