Slava Kliuchnikoff oljemålning

353857

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Sommarbukett, signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 30 x 40 cm, oramad

Fack 29

Budhistorik (5 bud)
2252531
2251925
2251872
2250143
750
2249989
700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.