Nadia Nukalo oljemålning

353856

NADIA NUKALO (född 1953): Musiker, signerad Nukalo, daterad a tergo 2004, olja på duk, ca 71 x 70 cm, oramad

Fack 21

Nadia Nukalo oljemålning

Budhistorik

2016-01-15 kl 20:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.