Arvid Öström

353846

ARVID ÖSTRÖM (1889-1955): Stilleben med blommor, signerad A.Öström, olja på duk, 33x27 cm

Fack 29

Arvid Öström

Budhistorik (10 bud)
2259474
750
2260872
700
2259474
650
2260861
600
2259474
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.