Tallrikar 3 st Kina

353842

TALLRIKAR, 2+1, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger, diameter ca 23 cm

En tallrik med lagning, det andra med mindre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Tallrikar 3 st Kina

Budhistorik (18 bud)
2261024
2261027
950
2261024
900
2261023
850
2261020

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.