Sideboard

353837

SIDEBOARD, 1960-tal, fanér i teak, inredning med hyllor, höjd ca 104, 153x45 cm, nyckel medföljer

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Sideboard

Budhistorik (19 bud)
2261362
2 600
2258537
2 400
2257234
2257234
1 700
2258342
1 600

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.