Figurgrupp Ludwigsburg

353827

FIGURGRUPP, Ludwigsburg, sent 1800-tal, kinesiserande grupp, höjd 34 cm
Proveniens Fredrik Wethje, Rörstrand

Keramik/Porslin, Figuriner

Figurgrupp Ludwigsburg

Budhistorik (76 bud)
2276097
46 000
2276092
44 000
2276076
42 000
2276091
42 000
2276076
40 000

Slutpris SEK:
46 000
4 632 EUR, 5 262 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.