Värja

353821

VÄRJA, svensk, 1800-talets mitt, för infanteriofficer, eneggad klinga, förgyllt mässingsfäste med kannelerad knapp, längd 91 cm

Vapen/Medaljer

Rum 11

Värja

Budhistorik (10 bud)
2273303
2273300
2273289
900
2273240
850
2273118

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.