Erik Höglund ljusstakar

353818

ERIK HÖGLUND, ljusstakar, 1 par, 1900-talets andra hälft, smide och glas, höjd 38 cm

Bruksslitage

Diverse, Belysning, Design

Monter 6

Erik Höglund ljusstakar

Budhistorik (11 bud)
2252931
2 600
2248928
2 400
2252928
2 400
2248928
2248099

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.