Grafiska blad 1700/1800-tal

353816

GRAFISKA BLAD, 5 st, 1700/1800-tal, figurscener, rammått 4 st ca 40x33 samt 32x26 cm

Fuktskador, blekta

Fack 35

Grafiska blad 1700/1800-tal

Budhistorik (8 bud)
2260179
650
2258210
600
2256930
550
2256206
500
2249070
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.