Byrå björk

353814

BYRÅ, 1800-talets första hälft, fanerad i björk, fyra lådor, höjd 103, 117 x 47,5 cm, nyckel finns

Nyckelbeslag saknas, skador

Rum 8

Byrå björk

Budhistorik (5 bud)
2259688
500
2259441
450
2259421
2257588
2257425

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.