Urna 1800-tal

353806

URNA, 1800-tal, flintgods, empirestil, med spår av gulddekor, höjd ca 33 cm

Enstaka nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik

Rum 12

Urna 1800-tal

Budhistorik (26 bud)
2260040
2259934
2260039
2259934
1 900
2257818
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.