Grafiska blad 1700/1800-tal

353800

GRAFISKA BLAD, 4 st, 1700/1800-tal, figurscener, rammått ca 46x36, resp.ca 48x40 cm

Fläckar, fuktskador

Fack 31

Grafiska blad 1700/1800-tal

Budhistorik (14 bud)
2260181
950
2259863
900
2256945
850
2251349
2249068
750

Slutpris SEK:
950
93 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.