Ljusstakar 18/1900-tal

353794

LJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, sockel i brons, blått glas, mittstock, ljuspipa och manschett i glas, höjd ca 31 cm

Ljuspiporna med lagningar

Diverse, Belysning

Monter 19

Ljusstakar 18/1900-tal

Budhistorik (3 bud)

2251115
900
2249152
850
2247998

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.