Litografier 1800-tal

353793

LITOGRAFISKA BLAD, 17+1 st, 1800-tal, figurscener samt ett försättsblad, "Un an de la vie dune jeune fille" lithographies par M. Wattier, rammått ca 36x27 cm vardera

Fuktskador, fläckar, blekta

Fack 38

Litografier 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2249079
2249078
600
2249077

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.