Golvlampor

353792

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets slut, en märkt "Belid", vridbara

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 21

Golvlampor

Budhistorik (20 bud)
2259672
1 400
2259624
1 300
2259598
2259621
2259598

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.