Soffbord fanérat i masurbjörk

353791

SOFFBORD, 1900-talets senare del, fanérat i masurbjörk, bordsben i böjträ, höjd 53, 135 x 80 cm

Ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Soffbord fanérat i masurbjörk

Budhistorik

2016-01-14 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.