Ivan Constantin oljemålning

353790

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Motiv från Siljan-Dalarna, signerad Constantin , olja på pannå, 35x38 cm

Tavelvagn 27

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2260225
650
2258946
600
2260195
600
2258946
550
2255489
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.